Kariera

Handlowiec - specjalista d/s sprzedazy oprogramowania ERP

Lokalizacja: Wrocław

Obowiązki:
  • nawiązywanie i prowadzenie kontaktów handlowych
  • przygotowywanie ofert
  • prowadzenie prezentacji oprogramowania
Wymagania:
  • łatwość komunikacji i nawiązywania kontaktów
  • wysoka kultura osobista
  • wykształcenie wyższe (mile widziani studenci V roku)
Dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (sprzedaż produktów zaawansowanych technologii)
  • praktyczna znajomość zasad funkcjonowania przedsiębiorstw
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pracę na umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • atrakcyjne, silnie motywujące wynagrodzenie
  • praktyczne przygotowanie do pracy na w/w stanowisku
  • przyjazna atmosfere pracy
Osoby zainteresowane, proszone są o wysyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: z tematem "HANDLOWIEC"