EuroKontakt

EuroKontakt to nowoczesny CRM zintegrowany z pozostałymi modułami systemu, który pozwoli zautomatyzować proces sprzedaży oraz obsługę serwisową w przedsiębiorstwie.

Koniec z czasochłonnym przeszukiwaniem archiwum EuroKontakt przechowuje dokumenty zapisane w bazie systemu, które mogą być wyszukiwane wg różnych kryteriów. Dostęp do dokumentów uzależniony jest od posiadanych uprawnień.

Nie musisz samodzielnie monitorować procesu realizacji zlecenia System zadań wewnętrznych wbudowany w EuroKontakt pozwala
na przekazywanie zadań do wykonania oraz na kontrolę stopnia ich realizacji. Właściwa osoba wie dokładnie kiedy, co i jak ma wykonać.

Poinformowanie Klienta o nowej promocji nigdy nie było łatwiejsze Kreator wysyłki roześle przygotowaną wcześniej wiadomość do wskazanej grupy klientów. Narzędzia wbudowane w EuroKontakt pozwolą na płynne przechodzenie od analiz i segmentacji klientów do wysyłki indywidualnie dostosowywanych ofert.

Zorganizuj sobie pracę Wbudowany w system wewnętrzny organizer pozwoli Ci optymalnie zaplanować zadania do wykonania. System sam pilnuje terminów i przypomni Ci co,
dla kogo i w jaki sposób masz zrobić.

Porozmawiaj z konsultantem o pozostałych funkcjach systemu

© 2017 NAVO Sp. z o.o.
zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
tel. 71 785 46 71, fax 71 785 46 92
e-mail: navo@navo.com.pl