EuroFinanse

EuroFinanse zintegrowany z całym systemem moduł do prowadzenia pełnej księgowości, wprowadzania i ewidencji środków trwałych oraz tworzenia analiz finansowo-księgowych.

Budżetowanie Tworzenie budżetu dla firmy może być łatwiejsze. Koniec z ręcznym "sklejaniem" ze sobą arkuszy kalkulacyjnych z cząstkowymi budżetami poszczególnych działów. Narzędzia wbudowane w moduł EuroFinanse pozwolą Ci w prostszy sposób stworzyć budżet przedsiębiorstwa.

Zaprojektuj swój plan kont To Państwo ustalacie jak ma wyglądać plan kont w przedsiębiorstwie. Przygotujemy go zgodnie z otrzymanymi wskazówkami.

Wygodne księgowanie System sam księguje na odpowiednich kontach. Jest to możliwe dzięki odpowiednio zdefiniowanym schematom dekretacji.

Analizy finansowo - księgowe Pracownik z nadanymi uprawnieniami ma do swojej dyspozycji pełen pakiet zestawień finansowo-księgowych. Dodatkowo system pozwala na definiowanie raportów własnych, konfigurowanych zgodnie z zaleceniami użytkownika.

Współpraca z systemami home-banking Moduł EuroFinanse jest przygotowany do współpracy z najbardziej popularnymi systemami home-banking.

Porozmawiaj z konsultantem o pozostałych funkcjach systemu

© 2017 NAVO Sp. z o.o.
zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
tel. 71 785 46 71, fax 71 785 46 92
e-mail: navo@navo.com.pl